Nabídka práce > Vedoucí Informačně poradenského a kariérního centra

Vedoucí Informačně poradenského a kariérního centra

Náplň práce

- zodpovědnost za činnost poradenských služeb, které působí v oblastech studijních problémů, vztahových problémů, psychických potíží, kariérního, sociálního poradenství, péče o studenty se specifickými potřebami a poskytování informačních služeb o existujících zařízeních, odbornících pracujících ve výše uvedených oborech, předávání základních studijních a provozních informací atd.
- řízení činnosti 4 přímých podřízených a řízení pracovníků s úvazky DPP a DPČ
- rozvoj služeb všech součástí centra
- zodpovědnost za činnost kariérního centra
- dohled nad personálním i materiálním zajištěním služeb
- tvorba a realizace projektů a grantů
- zodpovědnost za propagaci činnosti centra, prezentace centra dovnitř i navenek
- spolupráce se součástmi UHK

Požadavky

- VŠ vzdělání
- praxe ve vedoucí funkci na obdobné pozici min. 3 roky
- orientace v místní síti institucí a organizací
- výborné komunikační dovednosti
- manažerské dovednosti
- zkušenosti s tvorbou a realizací projektů výhodou
- znalost AJ výhodou

Nabízíme

- pracovní poměr na dobu určitou na 1 rok (s možností prodloužení)
- 6 týdnů dovolené
- kurz anglického jazyka
- výhodný telefonní tarif
- bezplatné parkování v areálu U Soutoku
- příspěvek na stravování, zajištěné závodní stravování či stravenky
- služební telefon, NB
- pracovní úvazek 1,0
- podpora v osobním a odborném růstu – možnost dalšího vzdělávání
- předpokládaný nástup: prosinec 2019 či leden 2020

Další informace

Motivační dopis s přiloženým podrobným profesním životopisem zasílejte písemně na adresu: Ing. Petra Holoubková, vedoucí osobního a mzdového oddělení, Univerzita Hradec Králové, Rokitanského 62, 500 03 Hradec Králové, nebo e-mailem na adresu: petra.holoubkova@uhk.cz; nejpozději do 10. října 2019.

Informace o pozici

  • Univerzita Hradec Králové
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: AJ výhodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 6 týdnů dovolené, stravenky, jazykové kurzy, služební mobilní telefon, NB, bezplatné parkování, kurz AJ, ...
  • Místo pracoviště: Hradec Králové