Nabídka práce > Etiketování zásilek - svoz ze Zličína - 155Kč/h - denní vyplácení

Etiketování zásilek - svoz ze Zličína - 155Kč/h - denní vyplácení

Náplň práce

Pro našeho významného klienta hledáme spolehlivé a pracovité brigádníky na etiketování zásilek. Místo výkonu práce je Pavlov. Je zajištěný svozový mikrobus (bez doplatku) ze Zličína.

Práce je vhodná pro MUŽE i ŽENY! Jedná se o spolupráci do konce záři s možností prodloužení na další měsíce!

Náplň práce:

- skenování kartonů s čárovými kódy

- kompletace a polep zásilek

- balení a příprava k expedici

- manipulace s paletovým vozíkem

Požadavky:

- věk min. 18 let

- výpis z rejstříku trestů

- možnost pracovat minimálně 3-4 směny týdně

- znalost práce se čtečkou velkou výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme)

- samostatnost, pracovitost, zodpovědnost

Nabízíme:

- mzda 155Kč/h hrubého (denní vyplácení)

- svozový autobus ze Zličína bez doplatku

- možnost volit si směny dle časových možností (Po-Ne 6-14 a 14-22h)

- v případě oboustranné spokojenosti dlouhodobá spolupráce

Informace o pozici

  • Agentura STUDENT s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Plat: 155
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Praha 5