Nabídka práce > FACILITY MANAGER, výrobní společnost

FACILITY MANAGER, výrobní společnost

Náplň práce

Významná výrobní společnost hledá do svých řad FACILITY MANAGERA.

Náplň práce:
- Zodpovědnost za veškeré dění ve svěřených objektech v oblasti správy budov, TZB, BOZP+PO, odpadového a vodního hospodářství, energetiky
- Zajištění technického stavu a provozu objektů
- Spolupráce při řešení stavebních projektů a jejich realizace
- Komunikace a koordinace s dodavateli a kontrolními orgány (např. stavební úřady)
- Vedení dokumentace ke správě budov
- Zodpovědnost za plán investic a jejich realizaci

Požadavky

- min. SŠ (technický směr výhodou)
- Praxe na obdobné pozici (Technik BOZP a PO, zpráva budov)
- Orientace v aktuálních předpisech z oblasti bezpečnosti, požární ochrany, ekologie, odpadového hospodářství
- Znalost NJ, anebo AJ velkou výhodou
- Řidičský průkaz sk. B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Plat: Od 45000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 13. plat - Bonusy/prémie - Flexibilní pracovní dobu - Dovolená 5 týdnů - Příspěvek na penzijní/životní připojištění - Příspěvek na dopravu - Příspěvek na stravování + závodní stravování - Zvýhodněné půjčky zaměstnancům - Věrnostní prémie za odpr
  • Místo pracoviště: Český Krumlov