Nabídka práce > PROGRAMÁTOR SAP - pro zkušené i juniorní kandidáty, od 40 000 Kč

PROGRAMÁTOR SAP - pro zkušené i juniorní kandidáty, od 40 000 Kč

Náplň práce

Pro laika jen zkratky, pro Tebe jasná představa o náplni práce? Programování SQL, .NET, znalost ABAP, programování SAP - ano, hledáme aktuálně PROGRAMÁTORA SAP! Nemusíš mít x letou praxi, bereme i juniorního kandidáta.

Co dál bychom po Tobě chtěli?
- Udržovat a inovovat interní informační systémy
- Analyzovat problémy a hledat adekvátního řešení
- Podílet se na vývoji nových aplikací a modulů firemních informačních systémů
- Spolupracovat s kolegy z jiných oddělení a organizací v rámci korporátu
- Pracovat s technickou dokumentací
- Podporu interních procesů a uživatelů

Požadavky

Znalost SAP, ABAP
Programování SQL, .NET
Angličtina - velmi dobrá komunikativní úroveň, denní využití/mezinárodní prostředí
Španělština - výhodou
Zkušenost z výrobního prostředí výhodou

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 0 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - roční bonusy - dotované kvalitní stravování za 24 Kč - 5 týdnů dovolené - cafeterie formou BENEFIT+ karty - akce pro zaměstnance (sportovní turnaje, kulturní akce atd)
  • Místo pracoviště: České Budějovice