Nabídka práce > Sales Leader - automotive

Sales Leader - automotive

Náplň práce

Hledáme zkušeného člověka v oblasti obchodu! Chcete vést zajímavé projekty výrobní společnosti po obchodní stránce? Dokážete navázat dobré obchodní vztahy se zákazníkem? Domluvíte se anglicky?

Máme pro Vás skvělou příležitost uplatnit své zkušenosti!

Budete se věnovat:
- Tvorbě nabídek
- Shromažďování dat k projektům
- Zlepšování ziskovosti projektů
- Sledování a zajištění uhrazení objednávek

Požadavky

- min SŠ vzdělání
- Praxe na obdobné pozici
- Komunikativní znalost AJ pro komunikaci se zákazníkem
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Plzeň (Plzeňský kraj)
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Náborová odměna 10.000 Kč - 25 dní dovolené + 3 dny sick day - Roční bonus (ve výši jednoho měsíčního průměrného výdělku) - Příspěvek na závodní stravování - Příspěvek na dopravu 3kč/km - Firemní aktivity
  • Místo pracoviště: Klatovy