Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK/STROJÍRENSTVÍ/30-50 000Kč

SERVISNÍ TECHNIK/STROJÍRENSTVÍ/30-50 000Kč

Náplň práce

Budeš:

* cestovat po regionu Jihlava-Brno (denně 1-2 schůzku)
* servisovat vstřikovací stroje (u stávajících klientů - žádné akvizice)
* komunikovat s mateřskou firmou v Německu (kde proběhne i školení)

* pracovat ve stabilním týmu servisních techniků, k dispozici je i týmová hot line
* řídit auto - Škodu Octavii Combi, používat notebook a chytrý telefon

Požadavky

* SŠ elektrotechnického/technického zaměření
* Vyhláška 50
* Znalost AJ/ NJ
* Ochota cestovat - region Jihlava-Brno
* Praxe v údržbě, elektroúdržbě, opravě strojů vítána!!!

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Výroba, průmysl a energetika,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 13. plat * 5 týdnů dovolené * SickDays * Možnost využití a zdokonalení cizích jazyků * Odborné a jazykové vzdělávaní * Teambuildingové aktivity
  • Místo pracoviště: Jihlava