Nabídka práce > Práce z domova copywriter/ka - tvorba článků pro www magazín 100- 150 Kč/h

Práce z domova copywriter/ka - tvorba článků pro www magazín 100- 150 Kč/h

Náplň práce

Hledáme další textaře pro psaní článků do www magazíny. Články musí vždy odpovídat určitému tématu a musí být originální. Originalita se testuje systémem.

Veškerá komunikace probíhá online přes systém.

Platba 1 za měsíc, práce na smlouvu o provedení díla, výplata pouze bankovní účet.

Jen opravdové zájemce, nejedná se o žádné vyhledávání klientů, podepisování smluv a podobné nesmysly.

Přibližná cena za hodinu 100 - 150 Kč. Záleží dle Vaší rychlosti.

Vhodné pro studenty, především kvůli flexibilitě a pro matky na mateřské, případně jako při-výdělek atd. Práce je časově flexibilní, záleží tedy jen na Vás, kolik času nám věnuje.

Požadujeme bezchybnou češtinu a originální texty - žádné kopírování, opisování atd.

Mzda: 100 - 150 Kč / hodinu. Práci na smlouvu a možnost dalšího postupu na lépe placené pozice.

Informace o pozici

  • SEOlight s.r.o.
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Administrativa, Informační technologie, Marketing, média a reklama,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 100-10000
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Místo pracoviště: Z domova