Nabídka práce > NÁKUPČÍ l 35 000 CZK l PARDUBICE

NÁKUPČÍ l 35 000 CZK l PARDUBICE

Náplň práce

NÁKUP, NÁKUP, NÁKUPČÍ..

Říká Vám něco nákup?
Ne nemyslíme black friday, ani slevy, ani nakupování na Vánoce...
Jedná se o pozici nákupčí ve výrobní společnosti, na které budete mít na starosti:
*monitorování stavu zásob nepřímého materiálu
*podílení se na snižování nákladů za materiál
*vytvoření objednávky a včasné objednání materiálu
*kontrola zpožděných dodávek
analýzy v excelu
*zpracování dodacích listů a kontrola faktur

Požadavky

*SŠ/VŠ
*pokročilá znalost MS Excel podmínkou
*anglický jazyk komunikativní
*ideálně praxe v nákupu nebo logistice

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Příspěvek na dopravu - Speciální ohodnocení za zlepšení procesů - A další standardní odměny jako 25 dní dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Pardubice