Nabídka práce > Nutriční konzultant

Nutriční konzultant

Náplň práce

Do svého týmu přijmu 5 lidí na pozici nutričního konzultanta. Jedná se o práci v kanceláři s veškerým zázemím. Hledám lidi od 18-ti let se zájmem o sport a zdravý životní styl, kteří hledají dlouhodobou brigádu.

Náplň práce:

- péče o klienty v oblasti detoxikace a úpravy jídelníčku

- přeměřování klientů na metabolickém analyzéru

- možnost zahrnout i cvičení s klienty a zaškolování nováčků

Práce se dá uchopit na hlavní činnost i jako brigáda při škole nebo přivýdělek k mateřské, minimální zapojení na 5 hodin týdně, výdělek 3 - 10 000, dle šikovnosti.

Ve Vašem životopisu prosím uveďte, jaké jsou Vaše zkušenosti v oboru - zaškolení je samozřejmostí, zkušenosti výhodou.

Srdečně Vás zvu na nezávazný pracovní pohovor :-)

Informace o pozici

  • Nutriční centrum
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 3000 - 10000
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Flexibilní pracovní doba, zajímavá práce s lidmi, kariérní růst
  • Místo pracoviště: Nutriční centrum