Nabídka práce > INŽENÝR KVALITY, až 40 000 Kč

INŽENÝR KVALITY, až 40 000 Kč

Náplň práce

Hledáme spojku mezi výrobou a kvalitou! Potřebujeme člověka, který zajistí požadavky zákazníka ve výrobním procesu. Musí mluvit anglicky a být odolný vůči stresu. Potřebujeme, aby byl schopný vést tým inspektorů kvality.

Kromě toho bude:

- Řešit kvalitativní problémy výroby, reklamace
- Zlepšovat interní ukazatele kvality
- Realizovat nápravní opatření
- Analyzovat data, připravovat reporty a audity

Požadavky

Minimálně SŠ vzdělání technického směru
Předchozí zkušenost s kvalitou ve výrobní firmě (znalost např. s 8D reportů)
Angličtina min. na úrovní B1 (pro kontakt s divizi a zákazníky)
Organizační schopnosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 35000 CZK do 40000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - měsíční a půlroční bonusy za plnění cílů - dotované stravování (obědy už za 23-27 Kč) - penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč po zkušební době - příspěvek na dopravu do výše 2500 Kč - příspěvek na školku (500 Kč/m-c) - příspěvek za doporučení nov
  • Místo pracoviště: Písek