Nabídka práce > PRODUKTOVÝ INŽENÝR, až 60 000 Kč

PRODUKTOVÝ INŽENÝR, až 60 000 Kč

Náplň práce

Jste profík na textil? Baví Vás zjišťování, zda navrhovanou látku lze použit k plánovaným průmyslovým účelům? Rozumíte látkovým vazbám a osnovám? Pokud navíc se domluvíte anglicky, hledám právě Vás!

Jako PRODUKTOVÝ INŽENÝR budete:
- zodpovídat za vývoj tkanin a pletenin se zaměřením na dosažení technických požadavků
- spolupracovat s dalšími odděleními v lokálním a globálním měřítku firmy
- připravovat technickou dokumentaci
- připravovat výrobní předpisy a stanovit předběžné náklady

!Primárně cílíme na zkušené kandidáty, ale dáme šanci i absolventům!

Požadavky

- min. SŠ v technickém oboru – textil nutnosti
- znalost AJ min. na úrovní B1
- předchozí zkušenost v oblasti textilii VÝHODOU NIKOLI PODMÍNKOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Plat: Od 40000 CZK do 60000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - zřízené mateřské centrum pro zaměstnankyně - závodní stravování v areálu firmy s příspěvkem zaměstnavatele - ubytovna hotelového typu pro zaměstnance - týden dovolené navíc nad rámec daný zákonem - firemní mzdový a vzdělávací systém umožňující kar
  • Místo pracoviště: Strakonice