Nabídka práce > SERVISNÍ TECHNIK – pokladní systémy

SERVISNÍ TECHNIK – pokladní systémy

Náplň práce

instalace, konfigurace a údržba výpočetní techniky
instalace SW a HW periferie
práce s databázemi (MySQL či jiné) / možné zaučení
Vzdálená podpora uživatelů při řešení problémů s pokladním systémem a výpočetní technikou
spolupráce na systémových řešeních
práce v terénu (servisní výjezdy či instalace pokladního systému u zákazníka)

Požadavky

dokončené SŠ vzdělání – ideálně v oblasti IT
základní znalost zapojení PC do sítě a následné nastavení
znalosti instalace a správy PC – platforma Windows a Linux
znalost HW na servisní úrovni
pozitivní přístup k uživatelům
komunikační a organizační schopnosti
samostatnost, spolehlivost, flexibilita

Nabízíme

HPP či možnost práce na DPP, ŽL
motivující finanční ohodnocení + provize
přátelský a vstřícný kolektiv
občasná práce z domova
služební telefon
notebook
další benefity

Informace o pozici

  • HotPC s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie, Obchod a prodej, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 18 000 – 28 000 Kč/měsíc
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: občasná práce z domova, služební telefon notebook, další benefity
  • Místo pracoviště: Praha