Nabídka práce > ELEKTROMECHANIK DENNÍ SMĚNY 27000 Kč

ELEKTROMECHANIK DENNÍ SMĚNY 27000 Kč

Náplň práce

ZAJÍMAVÁ PRÁCE V OBORU ELEKTRO

Do montážní a servisní dílny v Olomouci hledáme na oživení strojních zařízení
EKEKTRIKÁŘE- SERVISNÍHO ELEKTROMECHANIKA

- provádění elektromontážních prací na mechanických strojních zařízeních (relátka, rozvody, pojistky..)
- spolupráce se zámečníky a výrobou těchto zařízení
- servisní opravy a instalace těchto elektrozařízení v rámci regionu (někdy se jede i přes noc) , cca 2x ročně cesta do zahraničí

Nástup na HPP co nejdříve, na šikovné lidi si počkáme.

Požadavky

- SOU obor elektrikář či zámečník
- vyhl. 50/ § 5,6 u elektrikářů
- praxe na obdobné pozici (i kratší)
- řidičák sk.B
- ochota se postupně v práci vzdělávat a zdokonalovat
- ochota jezdit na montážní a servisní cesty v rámci ČR a zhruba 2x za rok i do zahraničí

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Plat: Od 24000 CZK do 27000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - práce na jednu směnu - služební telefon a notebook - stravenky 123,-Kč - dovolená 25 dní/rok - čtvrtletní bonusy - možnost navýšení mzdy díky dietám - rodinný kolektiv - práce až do důchodu
  • Místo pracoviště: Olomouc