Nabídka práce > IT ARCHITEKT - OLOMOUC/ZLÍN

IT ARCHITEKT - OLOMOUC/ZLÍN

Náplň práce

Hledáme vhodného uchazeče / uchazečku na pozici IT Architect s možností pracovat z Olomouce nebo ze Zlína.

Pracovní náplň:
- Vedení technické části produktu
- Starost o architekturu produktu a její další rozvoj
- Spolupráce s externími dodavateli, připomínkování a kontrola souladu řešení s původními požadavky
- Konzultace technických návrhů nových funkcionalit, zodpovědnost za jejich integraci a kontrola výsledného produktu

Požadavky

- Dobrá znalost webové architektury a mobilních aplikací
- Znalost a schopnost navrhovat (relační) databáze
- Orientace v komunikačních technologiích
- Anglický jazyk (alespoň mírně pokročilý
- Širší znalostí i dalších oblastí (HW, databáze, přenos a zpracování informací...)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 40000 CZK do 65000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Obědy přímo ve firmě, případně stravenky - Dovolená nad rámec zákonné normy (motivační program podle odpracovaných let ve firmě) - Placené profesní kurzy, certifikace na zvýšení znalostí v oboru - Opravdu pružná pracovní doba - Čerstvé ovoce a
  • Místo pracoviště: Olomouc