Nabídka práce > Mechanik měření a regulace

Mechanik měření a regulace

Náplň práce

Mechanická údržba zařízení a prvků měření a regulace
Opravy a instalace nových regulačních obvodů v technologii
Kalibrace a seřizování obvodů měření a regulace
Řízení technologického provozu z operátorského velína
Pouze 3 měsíce v roce práce v nepřetržitém provozu (12-ti hod.směny), zbytek
roku pouze ranní směny 6-14:30 hod.!

Požadavky

vzděláním s elektrotechnickým zaměřením

Nabízíme

Hanácká potravinářská společnost s.r.o. – cukrovar Prosenice nabízí uplatnění lidem, kteří mají zájem pracovat v oblasti potravinářské výroby zaměřené na výrobu cukru, jeho balení a skladování, na dopravu cukrové řepy a v souvisejících profesích. Hanácká potravinářská společnost s. r. o. nabízí svým zaměstnancům dlouhodobou stabilní práci a možnost podílet se na celkovém rozvoji firmy.

Informace o pozici

  • Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Elektrotechnické profese,
  • Požadované vzdělání: Bez maturity
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: závodní stravování, 5 týdnů dovolené
  • Místo pracoviště: Prosenice