Nabídka práce > MANAŽER/KA VÝROBY l AUTO l TOP MZDA

MANAŽER/KA VÝROBY l AUTO l TOP MZDA

Náplň práce

HLEDÁTE VEDOUCÍ POZICI V OBLASTI PROCESŮ A TECHNOLOGIÍ?

**JSTE NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ***

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO LÍDRA, KTERÝ SI TROUFÁ VÉST CELÉ ODDĚLENÍ ENGINEERINGU!

Co Váš čeká?

+ Vedení týmu procesního engineeringu(80 zaměstnanců)
+ Revize a optimalizace procesů
+ Implementace výrobní strategie do nových projektů
+ Zodpovědnost za údržbu a opravy zařízení
+ Zpracování investičních návrhů pro oblasti strojů, montážních linek, přípravků a nástrojů
+ Úzká spolupráce s útvary logistiky, výroby, nákupu a kvality
+ Reportování Top Managementu

Požadavky

* vzdělání technického směru
* AJ na komunikativní úrovni, NJ výhodou
* Praxe na obdobné pozici v oblasti automotive
* Manažerské schopnosti - velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Marketing, média a reklama,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - Služební automobil i pro soukromé účely - 25 dní dovolené - Dotované závodní stravování - On-line systém benefitů (penzijní spoření, wellness, lístky na koncerty nebo divadla, vstupy do fitness center)
  • Místo pracoviště: Pardubice