Nabídka práce > Trade manager CZ & SK

Trade manager CZ & SK

Náplň práce

Láká Váš prostředí stabilní mezinárodní společnosti se známými brandy?

Zvládnete mít na starost kompletní porfólio prodoktů od mezinárodního výrobce? Máte zkušenost z Trade Marketingu nebo jako KAM?

Máte-li zkušenosti z pozice obchodního manažer, trade manažer či KAM a je Vám tato oblast blízká čtěte dál!

Trade Manager budete mít na starost:

- péči o kompletní značku (kuchyňské nádobí, servisy pro stolování)
- návštěvy klientů (merchandisingové aktivity)
- zodpovědnost za plnění obchodního plánu
- kontrolu objednávek a dodávek produktů (včetně situace na trhu)
- trénink a informování prodejních asistentů (o detailech produktů, např. i eventy)
- podporu marketingu a PR aktivit (spoluúčast na eventech společnosti)
- pravidelný kontakt s klienty (CZ, SK) a jejich centrálou

Požadavky

- anglický jazyk B2 (komunikace se zahraničím)
- předchozí zkušenost na obchodní pozici (KAM, Trade)
- zodpovědnost za výsledky (za značku a plnění plánu)
- perfektní komunikační schopnosti (komunikace detailů, obchodní jednání)
- schopnost vyjednávat (cenové nabídky)
- analytický typ

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Plat: Od 50000 CZK do 55000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - flexibilní pracovní doba - 5 týdnů dovolené - roční bonus - sleva na firemní výrobky - stravenky - benefit body - příspěvek na sport/kulturu/ volný čas
  • Místo pracoviště: Praha