Nabídka práce > OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | AUTO

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE | AUTO

Náplň práce

Jsi duší "dravý" obchodník, ale zároveň chceš mít kvalitní a dlouhodobé vztahy se svými klienty?

Cestování a velikost regionu Tě neodrazuje?

Zaujalo Tě to? Tak se podívej na požadavky a potom mi pošli životopis!

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Požadavky

Kdo jsi:
* akční člověk s duší obchodníka
* záleží Ti na tom, aby zákazník byl spokojený, vracel se za Tebou a byl jsi tam vždy pro něj
* máš znalost regionu Pardubice, Královehradecko, Vysočina
* rád řídíš a cestuješ
* máš technický background nebo si alespoň trochu technicky zdatný
* chceš se pohybovat v B2B businessu
* pokud umíš aspoň trošku promluvit anglicky, budeš mít obrovskou výhodu

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 30000 CZK do 38000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Podívej se na parádní benefity: * 5 týdnů dovolená * Stravenky (80 Kč) * Sick days * Bonusy a prémie * Flexibilní pracovní doba * Možnost home office * Automobil i pro soukromé účely * Mobilní telefon, notebook * Příspěvek na dopravu * Příspěvek na v
  • Místo pracoviště: Jihlava