Nabídka práce > Práce z domu - dohoda

Práce z domu - dohoda

Náplň práce

Nabízíme práci z domu, kde si je každý pánem svého času. Díky této příležitosti je možné si splnit svůj životní sen - nevstávat každý den ráno do práce, pracovat kdy chceš.
Náplní práce je starat o škálu zákazníků NuSkin - pomáhat lidem co jsou v nouzi, prezentovat produkty, budovat svoji síť.

Požadavky

+ ochota komunikovat (s námi pracujícími)
+ upřímnost a pracovitost
+ ochota se učit novým věcem

Nabízíme

Možnost rozvíjet se po osobní i pracovní stránce, firemní slevy na naše produkty.

Informace o pozici

  • NuSkin
  • Brno (Jihomoravský kraj)
  • Obor: Podnikatelské příležitosti, Služby, Vzdělávání, věda a vývoj,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Český jazyk, Anglický jazyk
  • Plat: 10 000,- /měsíc
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: Možnost vycestovat se společností na dovolenou do zahraničí, online BB vzdělávání každý týden, finanční benefity každý měsíc, možnost práce z pohodlí domova, časová flexibilita, dlouhodobé finanční zajištění, budování pracovního postavení.
  • Vhodné pro: Studenty VŠ, maminka na MD, důchodce, vedlejší činnost k hlavní činnosti.
  • Místo pracoviště: Práce z domu