Nabídka práce > Team Leader - Order Processing Center - OBJ778

Team Leader - Order Processing Center - OBJ778

Náplň práce

• budete odpovídat za zajištění kompletní účetní agendy
• spolupracovat na pravidelných měsíčních a ročních závěrkách
• vést tým lidí
• komunikovat a spolupracovat s auditory, bankami a dalšími institucemi
• spolupracovat na vedení účetnictví pro partnerské pobočky firmy
• zpracovávat ekonomické analýzy

Požadavky

• SŠ/ VŠ vzdělání - Finance, Ekonomie
• 3 roky praxe v účetnictví
• znalost anglického a německého jazyka (slovem i písmem) - podmínkou
• znalostí SAPu a pokročilý Excel
• velmi dobrou znalostí účetnictví
• proaktivnost, logicky myslící, pečlivost, zodpověnost
• zkušenost s vedením týmu - výhodou

Nabízíme

• Zajímavou práci v prosperující mezinárodní společnosti
• Nadstandardní ohodnocení
• Motivující balíček firemních benefitů
• Přátelské firemní prostředí
• Možnost karierního růstu

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a finance, Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: SŠ/ VŠ vzdělání - Finance, Ekonomie
  • Požadované jazyky: anglický a německý jazyk - pokročilá znalost
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Lanškroun