Nabídka práce > PROJEKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO | náborový příspěvek

PROJEKTOVÝ MANAŽER | ELEKTRO | náborový příspěvek

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením projektů v oblasti slaboproudých a silnoproudých zařízení a rád/a byste pracoval/a pro českou společnost, která má rodinné zázemí?
Máme pozici pro Vás:
PROJEKTOVÝ MANAŽER / ELEKTRO
Co bude Vaší náplní práce:
* vedení projektu v oblasti instalací elektro technologií
* koordinace zpracování projektové dokumentace
* koordinace a vedení realizačního týmu
* plánování harmonogramu
* zodpovědnost za finanční plán projektu
* komunikace s partnery a dodavateli

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání v oblasti elektro (slaboproud/silnoproud)
* zkušenost s vedením projektů v oblasti slaboproudých/silnoproudých technologií
* vyhláška 50, paragraf 6
* samostatný a aktivní přístup, kreativní myšlení
* řidičský průkaz skupiny B

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 0 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * zaručené čtvrtletní prémie * stravenky * služební automobil také k osobním účelům * náborový příspěvek
  • Místo pracoviště: Praha