Nabídka práce > Extermí pracovník tazatel

Extermí pracovník tazatel

Náplň práce

· Osobní oslovování osob za účelem vyplnění dotazníku

· Vyplňování dotazníků papírových nebo elektronických za pomoci notebooku či tabletu

· Dotazování podle předepsaných kvót (výběr respondentů dle pohlaví, vzdělání, věk) nebo na předem určených adresách

· Dotazování v domácnostech, na ulicích, ve firmách

Požadavky

· Věk 18 let +

· Kvalitní komunikativní schopnosti, časovou flexibilitu, zodpovědnost k práci

· Poctivost a spolehlivost

· Čistý trestní rejstřík

· Možnost dojíždějí i do jiných obcí, dojezd max. 30km od místa bydliště

· Pokud máte zájem o práci na notebooku je potřeba mít základní znalost práce s PC

· Výhodou je zkušenost s prací tazatele

Nabízíme

· Práci po celý rok

· Možnost práce na pravidelných kontinuálních projektech

· Práce možná na DPP nebo živnostenský list

· Odměny jsou stanoveny podle délky dotazníku a časové náročnosti pro vyhledání konkrétního

respondenta podle zadaných kritérií – až 320kč/1dotazník

· Při stabilní spolupráci možnost odměny až tisíce korun měsíčně

· Výplata vždy 1x měsíčně na bankovní účet nebo poštovní poukázkou

· Pravidelná pomoc a kontakt s oblastním zástupcem

· Bezplatné zapůjčení notebooku

· Bezplatné školení: elektronicky přes skype nebo osobní školení v Praze (školení je povinné,

jednorázové)

· MEDIAN realizuje prestižní a medializované politické, sociální a mediální výzkumy – naše výzkumy

jsou zajímavé a známost agentury zvyšuje ochotu respondentů odpovídat na jakákoliv témata.

Další informace

Pro koho je práce vhodná:

· Osoby na mateřské dovolené

· Studenti

· Důchodci

· Pracující – možnost aktivního přivýdělku

· Nezaměstnaní

Informace o pozici

  • MEDIAN, s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Administrativa, Marketing, média a reklama, Zdravotnictví a farmacie,
  • Typ pracovního poměru: Brigáda
  • Vhodné pro: Kohokoliv