Nabídka práce > Ústřední báňský inspektor/inspektorka v oddělení výbušnin

Ústřední báňský inspektor/inspektorka v oddělení výbušnin

Náplň práce

- komplexní výkon státní správy v oblasti výbušnin se zaměřením na kontrolu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a bezpečnosti provozu při nakládání s výbušninami.

Požadavky

vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu, nejlépe se zaměřením na chemii

Nabízíme

• tarifní plat + osobní ohodnocení až 50 % nejvyššího platového tarifu + zvláštní příplatek;
• mimořádné finanční odměny; motivační finanční ohodnocení v závislosti na odvedené práci
• získání praktických zkušeností, profesní růst a rozvoj odborných znalostí
• 31 dnů volna
• stravenky, příspěvek na rekreaci, kulturu, sport, vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, odměny k životním a pracovním výročím

Další informace

Nástup 1. 12. 2020 nebo dle dohody. Termín podání žádosti do 30. 10. 2020.

Informace o pozici

  • Český báňský úřad
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Státní zaměstnanci, Technické profese,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Kozí 4, Praha 1