Nabídka práce > Vedoucí kontroly výroby a logistiky (OBJ505)

Vedoucí kontroly výroby a logistiky (OBJ505)

Náplň práce

• interní podpora reportovacího systému NORIS
• reporty, aktualizace a školení
• správa spolupráce mezi odděleními
• spolupráce s NORIS týmem a ostatními závody
• údržba systému (instalace nových produktů, správa poruch, katalogů)
• reporting
• vytváření analýz v xls (ve spolupráci s procesními inženýry)
• kontrola správnosti dat
• Interní školitel aportovacího systému
• školení konečných uživatelů
• hlavní osoba pro uživatele systému SAP

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
• český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
• anglický jazyk slovem i písmem
• minimálně 2 toky technická praxe nebo praxe s reportováním ve spojení s SQL databází
• dobrá znalost MS Office - Excel a PowerPivot
• základní programovací znalosti
• znalost systému SAP výhodou
• zájem o výrobní technologie výhodou
• Řidičský průkaz sk. B
• proaktivní přístup, spolehlivost, flexibilita, organizační schopnosti a komunikační schopnosti, týmový hráč, odolnost vůči stresu
• ochota dále se vzdělávat, povědomí o technických inovacích

Nabízíme

• profesionální kolektiv
• zajímavou a různorodou práci
• podporu osobního růstu a další vzdělávání
• odpovídající finanční ohodnocení
• firemní benefity
• nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• pracoviště Most

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk slovem i písmem
  • Plat: 30 000 – 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, nadstandardní ohodnocení
  • Místo pracoviště: Most