Nabídka práce > Nákupčí (OBJ471)

Nákupčí (OBJ471)

Náplň práce

• koordinace nákupu přímého a nepřímého materiálu na základě výrobního plánu
• administrativa spojená s objednávkami
• kontrola dodacích listů a faktur s ohledem na množství a cenu
• sledování a řízení skladových zásob dle stanoveného rozsahu
• aktivní komunikace a jednání s dodavateli, oddělením výroby a logistiky
• optimalizace dodavatelské struktury
• reprezentovat oddělení nákupu při jednáních s dodavateli a zákazníky
• monitorovat a zpracovávat výsledky pro pravidelné
• vystavovat objednávky na nákup materiálu
• vystupovat vůči dodavatelům jménem společnosti
• přejímat nakoupené zboží a materiál

Požadavky

• SŠ/VŠ vzdělání
• 2 roky praxe v nákupu
• zkušenosti v oddělení nákupu/logistiky
• znalost práce na PC (MS Office, MS Windows)
• znalost anglického jazyka slovem i písmem
• schopnost vyjednávání
• aktivní přístup k práci, samostatnost
• zodpovědnost a disciplína

Nabízíme

• profesionální kolektiv
• zajímavou a různorodou práci
• podporu osobního růstu a další vzdělávání
• odpovídající finanční ohodnocení
• firemní benefity
• nástup možný ihned, pracovní smlouva na dobu neurčitou
• pracoviště Most

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka? Pokud ano, zašlete nám Váš životopis (ve wordu či pdf) a připojte krátký průvodní dopis. Všechny uchazeče budeme informovat o vyhodnocení životopisu, případně doporučíme pozice, které lépe korespondují s Vašimi zkušenostmi a dovednostmi.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do personální společnosti Žirafa.cz s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a se zasíláním pracovních nabídek. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ústí nad Labem (Ústecký kraj)
  • Obor: Administrativa, Obchod a prodej, Strojírenství,
  • Požadované vzdělání: Středoškolské s maturitou
  • Požadované jazyky: anglický jazyk slovem i písmem
  • Plat: 30.000 – 40.000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 5 týdnů dovolené, nadstandardní ohodnocení
  • Místo pracoviště: Most