Nabídka práce > Sales Assistant / Asistent/ka prodeje pro pánské nebo dámské oddělení

Sales Assistant / Asistent/ka prodeje pro pánské nebo dámské oddělení

Náplň práce

Oslovení a odborné poradenství zákazníka - nadstandardní zákaznický servis v oddělení pánské či dámské módy
Optimální prezentace zboží
Provádění změn cen dle pokynů centrálního nákupu
Zpracování pohybů zboží mezi jednotlivými pobočkami a příprava etiket
Spolupráce se skladem
Spolupráce s pokladnou
Účast na inventurách

Požadavky

Zkušenost s prací v prodeji s módou vítána
Znalost angličtiny, ruštiny či jiných cizích jazyků výhodou
Komunikační schopnosti
Příjemné reprezentativní vystupování
Orientace na zákazníka
Zájem o módu
Angažovanost

Nabízíme

Jistotu pracovního místa v mezinárodní společnosti
Přátelskou atmosféru ve stylové prodejně v centru Prahy - Václavské náměstí 17
Školení na vysoké úrovni
Zaměstnanecké slevy

Další informace

V případě zájmu nám zašlete Váš životopis, v předmětu emailu prosím uvádějte název pozice Sales Assistant / Asistent/ka prodeje. Děkujeme.

Informace o pozici

  • VAN GRAAF
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Obchod a prodej,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Angličtina
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Stravenky, 5 týdnů dovolené, sleva na firemní produkty, pracovní oblečení
  • Místo pracoviště: Václavské náměstí 17