Nabídka práce > Konstruktér/ka přípravků (OBJ388)

Konstruktér/ka přípravků (OBJ388)

Náplň práce

Jste zkušeným strojařem či strojařkou, konstruktérem/konstruktérkou, umíte pracovat s Catií a máte zkušenost s přípravky? Pokud jste na tyto otázky odpověděl/a ano, nabízíme Vám možnost stát se součástí týmů profesionálů.
Náplň práce:
• Tvorbu konstrukční dokumentace pro kooperační vývojové projekty částí letadel
• správu a řízení konstrukční dokumentace
• navrhování konstrukčních částí a sestav

Požadavky

• VŠ nebo SŠ strojního zaměření
• základní znalost AJ
• silné strojařské povědomí, nadšení pro strojařinu
• znalost CATIA podmínkou
• zájem o problematiku letectví

Nabízíme

• Práci ve stabilním týmu plném zkušených odborníků
• stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
• příspěvek na penzijní připojištění
• týden dovolené navíc
• kompenzované přesčasy
• dotované stravování v areálu společnosti
• příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)
• k základnímu platu navíc řadu příplatků, benefitů a odměn (za 2. 3. směnu, noční, přesčasy, víkendy, svátky a další)
• firemní mateřská školka v areálu a s 50% dotací zaměstnavatele!

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: VŠ nebo SŠ strojního zaměření
  • Požadované jazyky: AJ - základní
  • Plat: 25 000 - 50 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: • Práci ve stabilním týmu plném zkušených odborníků • stabilní zaměstnání v úspěšné české společnosti • systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů • příspěvek na penzijní připojištění • týden dovolené navíc • kompenzované přesčasy • d