Nabídka práce > Letecký konstruktér (OBJ387)

Letecký konstruktér (OBJ387)

Náplň práce

• Tvorba konstrukční dokumentace pro vývoj letadlových systémů (mechanických, pneumatických, hydraulických, palivových, zbrojních apod.)
• Správa a řízení konstrukční dokumentace
• Konstrukční podpora oprav a zkoušek letecké techniky

Požadavky

• SŠ/ VŠ leteckého, případně strojního zaměření
• Znalost konstruování leteckých systémů
• Znalost NX nebo CATIA podmínkou
• Týmová spolupráce, kreativní a proaktivní přístup k zadaným úkolům

Nabízíme

• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
• příspěvek na penzijní připojištění
• týden dovolené navíc
• možnost flexibilní pracovní doby a kompenzované přesčasy
• dotované stravování v areálu společnosti
• slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
• příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)
• k základnímu platu navíc řadu příplatků, benefitů a odměn (za 2. 3. směnu, noční, přesčasy, víkendy, svátky a další)
• firemní mateřská školka v areálu a s 50% dotací zaměstnavatele!

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: SŠ/ VŠ leteckého, případně strojního zaměření
  • Plat: 25000 - 50000Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek