Nabídka práce > Obsluha NC strojů (OBJ391)

Obsluha NC strojů (OBJ391)

Náplň práce

• výroba dílů dle požadavků zákazníka, výkresového plánu a výkresové dokumentace v požadované kvalitě a čase;
• řešení problémů při vzniku nekvalitního výrobku;
• péče o pracoviště, stroj, svěřené nástroje a měřidla.

Požadavky

• SOU nebo praxe v oboru výhodou;
• zkušenost s obsluhou nekonvenčních strojů;
• schopnost čtení výkresové dokumentace;
• manuální zručnost

Nabízíme

• možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• systém vzdělávání včetně specifických jazykových kurzů
• příspěvek na penzijní připojištění
• pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti
• slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
• možnost ubytování v okolí společnosti

Další informace

Skvělá příležitost pro Vás. Hledáte práci, ze které budete mít radost a která Vás bude opravdu bavit? Tak Vás rádi přivítáme do našeho kolektivu! Neváhejte a pošlete nám Váš životopis. Těšíme se.

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese,
  • Požadované vzdělání: SOU technického směru
  • Plat: 19 000 – 30 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: MOŽNOST ubytování v okolí společnosti, základnímu platu navíc řadu příplatků, benefitů a odměn (za 2. 3. směnu, noční, přesčasy, víkendy, svátky a další)