Nabídka práce > Operátor výroby kompozitů OBJ393

Operátor výroby kompozitů OBJ393

Náplň práce

• Tvorba nástřihů podle výkresové dokumentace
• příprava povrchu pro lepení
• lepení a skládání vrstev materiálu do forem

Požadavky

• SOU technického směru – nejlépe v oblasti modelářství, chemie či strojírenství
• orientace v technické dokumentaci
• pečlivost; ochota práce na směny
• schopnost učit se novým věcem

Nabízíme

• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• příspěvek na penzijní připojištění
• příspěvek na úrazové připojištění
• pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti
• slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
• možnost ubytování v okolí společnosti
• příjemnou dojezdovou vzdálenost z Prahy (cca 20 minut autobusem z Kobylis)
• - k základnímu platu navíc řadu příplatků, benefitů a odměn (za 2. 3. směnu, noční, přesčasy, víkendy, svátky a další)
• firemní mateřská školka v areálu a s 50% dotací zaměstnavatele!

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Technické profese, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: SOU technického směru – nejlépe v oblasti modelářství, chemie či strojírenství
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek