Nabídka práce > Zámečník – nýtař (OBJ394)

Zámečník – nýtař (OBJ394)

Náplň práce

• Odborné práce při sestavování draku letounů nebo leteckých celků dle technické dokumentace
• snýtování podsestav včetně svrtání, nýtování matic
• příprava, svrtání a snýtování malých sestav včetně tmelení

Požadavky

• SOU technického směru
• manuální zručnost
• ochotu učit se novým věcem, ochotu práce na směny
• zkušenost na pozici klempíře, nástrojáře nebo strojního zámečníka výhodou

Nabízíme

• Možnost profesního a odborného růstu v perspektivním oboru
• příspěvek na penzijní připojištění
• pracovní doba 37,5 hodiny týdně a 5 týdnů dovolené
• dotované stravování v areálu společnosti
• slevy v zaměstnaneckém elektronickém obchodu
• možnost ubytování v okolí společnosti - částečně hrazeno společností
• pomoc s relokací
• k základnímu platu navíc řadu příplatků, benefitů a odměn (za 2. 3. směnu, noční, přesčasy, víkendy, svátky a další)
• firemní mateřská školka v areálu a s 50% dotací zaměstnavatele!

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Středočeský kraj
  • Obor: Strojírenství, Výroba, průmysl a energetika,
  • Požadované vzdělání: SOU technického směru
  • Plat: 17 000 – 28 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek