Nabídka práce > ASISTENTKA - OPERÁTOR PRO PLÁNOVÁNÍ DIÁŘE (OBJ402)

ASISTENTKA - OPERÁTOR PRO PLÁNOVÁNÍ DIÁŘE (OBJ402)

Náplň práce

zajištění podpory obchodníků
organizace diáře - schůzek obchodníků
akvizice nových klientů, každodenní sjednávání schůzek pro obchodníky ( produktem obchodníků je akvizice klientů v oblasti energíí - Elektřina, Plyn)
budeš muset najít kompromis mezi tím prosadit se a ustoupit požadavkům ostatních
budeš telefonovat i neznámým lidem, a prodávat schopnosti jiného člověka
budeš součástí skvěle pracujícího a úžasného týmu, jehož členové jsou nadšení pro to, co naše firma zosobňuje a jejich práce je baví
bude ti poskytnuta podpora v podobě praktických informací, aplikací a systémů, to vše s jediným cílem - abys byl/a ve své práci úspěšný/á
budeš mít příležitost se učit a růst - osobnostně i profesně - díky vzdělávání a mentoringu
nejsme vždy jen dokonalí, ale snažíme se ze sebe vydat maximum, protože věříme, že člověk může dělat zázraky, když chce a je jim otevřen

Požadavky

praxi v call centru či v navolávání schůzek
práci s PC
radost z práce s lidmi
samostatné řešení problémů
schopnost přizpůsobit se potřebám týmu

Nabízíme

práci v kanceláři Praha Libeň
možnosti i volné pracovní doba, svobodný kolektiv
zázemí silné české společnosti
mzda je tvořena fixní složkou a jistou motivační částí za každou realizovanou schůzku
pracoviště Praha 8

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Administrativa,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: Dohodou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: možnost i částečné práce z domova
  • Místo pracoviště: Praha 8