Nabídka práce > ZDRAVOTNÍ SESTRA do ambulance alergologie a klinické imunologie – lokalita Praha 10, Petrovice

ZDRAVOTNÍ SESTRA do ambulance alergologie a klinické imunologie – lokalita Praha 10, Petrovice

Náplň práce

zajištění chod ambulance, správa kartotéky, komunikace s pacienty, odběry biologického materiálu,

Požadavky

Ukončené studium SZŠ/VOŠ/VŠ zdravotnického zaměření osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu (vydává Ministerstvo zdravotnictví ČR)

Nabízíme

• Velmi dobře vybavené pracovní prostředí • Zajímavá práce s pacienty s pestrou zdravotní problematikou odbornost alergologie a klinická imunologie • Možnost dlouhodobého pracovního poměru • Motivující platové ohodnocení • Zázemí ordinace s vysokou mírou profesionality

Další informace

HPP na dobu určitou s možností prodloužení, 3 měsíce zkušební lhůta, nástup dohodou.

Informace o pozici

  • Hlavní město Praha
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: 25 dnů dovolené, vzdělávání, víkendy volné
  • Místo pracoviště: Praha 10 - Petrovice