Nabídka práce > HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA PRACOVNÍ POZICI KONTROLOR (ZAJIŠŤOVÁNÍ KONTROLY A PŘÍPRAVY DAT PRO VYKAZOVÁNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE)

HLEDÁME ZAMĚSTNANCE NA PRACOVNÍ POZICI KONTROLOR (ZAJIŠŤOVÁNÍ KONTROLY A PŘÍPRAVY DAT PRO VYKAZOVÁNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE)

Náplň práce

Náplň práce:
* Kontroluje správnost vykazování primární i sekundární zdravotnické péče ve svěřených aplikacích.
* Zajišťuje přípravu dat pro vykazování zdravotní péče zdravotním pojišťovnám.
* V případě pacientů cizinců nebo pacientů bez zdravotního pojištění, řeší možnosti pro fakturaci poskytnuté zdravotní péče komerčním pojišťovnám, případně přímou fakturaci na zjištěné adresy.
* Zajišťuje evidenci cizinců a způsob získání finančních prostředků za poskytnutou zdravotní péči.
* Provádí kontrolu, opravu a případné odesílání zdravotnické dokumentace (Příkazů ke zdravotnímu transportu)

Požadavky

práce na PC na velmi dobré úrovni (MS Office, vyhledávání na internetu) pečlivost, samostatnost, znalost AJ, NJ výhodou, minimální praxe 2 roky, zdravotnické vzdělání výhodou.

Další informace

Nástup nejpozději 1.9.2017

Přihlášení do výběrového řízení:
Strukturovaný životopis a kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte se všemi požadovanými náležitostmi nejpozději do 30. 6. 2017 na email: dagmar.pavova@zzskvk.cz.

Později zaslané přihlášky nemůžeme zařadit do výběrového řízení. Bližší informace o druhu práce podá: Bc. Dagmar Pávová, vedoucí oddělení zdravotních pojišťoven ZZS KVK, tel.: 353 362 542. Vyhlašovatel si vyhrazuje právo nevybrat žádného uchazeče, popř. zrušit toto výběrové řízení kdykoliv v jeho průběhu. O výsledku výběrového řízení budou všichni uchazeči písemně (prostřednictvím e-mailu) informováni.

Informace o pozici

  • Karlovy Vary (Karlovarský kraj)
  • Obor: Ekonomika a finance, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ, NJ
  • Plat: 8 třída
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky
  • Místo pracoviště: Zdravotnická záchranná služba Karlovarského kraje, pracoviště Karlovy Vary