Nabídka práce > Lékař/ka sanaplasma Hradec Králové

Lékař/ka sanaplasma Hradec Králové

Náplň práce

Vaše budoucí pracovní náplň zahrnuje:
· vyšetřování dárců
· vedení týmu kvalifikovaných a motivovaných pracovníků
· dohled nad plazmaferézou
· zajištění potřebné dokumentace související s darováním krevní plazmy

Požadavky

Vaše kvalifikační předpoklady a zkušenosti pro tuto pozici:
· atestace nebo alespoň úspěšně složená kmenová zkouška; atestace z hematologie není podmínkou
· schopnost samostatné práce, zodpovědný přístup
· dobré komunikační schopnosti a chuť pracovat s lidmi a pro lidi
· systematická práce vedoucí k bezchybnému zvládnutí administrativních procesů

Nabízíme

Nabízíme Vám:
- top moderní pracoviště
- nadstandardní finanční ohodnocení s atraktivním bonusovým systémem
- flexibilní pracovní dobu
- možnost pracovat na základě pracovní smlouvy na plný i zkrácený pracovní úvazek i pracovat na základě dohody o pracovní činnosti
- nástup možný ihned

Informace o pozici

  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Vhodné pro: vhodné i pro ženy na mateřské a rodičovské dovolené nebo pro aktivní důchodce
  • Místo pracoviště: Hradec Králové