Nabídka práce > MANAŽER PRONÁJMU

MANAŽER PRONÁJMU

Náplň práce

Hledám manažera/manažerku pronájmů komerčních nemovitostí. Potřebujete obchodního ducha a znalost realitního trhu.

Budete:
- mít zodpovědnost za pronájem volných nájemných jednotek v rámci existujících i připravovaných developerských projektů
- vést obchodní jednání
- uzavírat nájemní smlouvy
- úzce spolupracovat s realitními agenty
- komunikovat s potenciálními klienty a představovat jim prostory
- spolupráce s technickým a marketingovým oddělením

Požadavky

- vzdělání ekonomického, případně právního směru výhodou
- praxe ve stejném oboru
- skvělé komunikační a prodejní dovednosti – proklientský přístup
- řidičský průkaz sk. B
- obchodní myšlení
- angličtina slovem i písmem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Olomouc (Olomoucký kraj)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - firemní telefon a notebook - zajímavé finanční ohodnocení - stravenky/příspěvek na stravování - dovolená 5 týdnů
  • Místo pracoviště: Olomouc