Nabídka práce > Stavební inženýr/ Project manager

Stavební inženýr/ Project manager

Náplň práce

Pro našeho klienta, který v Praze již více než 13 let realizuje velké developerské projekty nyní hledáme kandidáta na pozici:

Stavební inženýr

Co bude náplní Vaší práce?

- Komunikace s dodavateli, subdodavateli, úřady
- Koordinace prováděných prací od subdodavatele
- Zodpovědnost za hladký průběh realizace
- Zodpovědnost za dodržení rozpočtů a termínů
- Reporting investorům do zahraničí

Požadavky

Koho na tuto pozici potřebujeme?
Člověka který:

- Má zkušenost s vedením lidí
- Velmi dobrou znalost anglického jazyka
- Za sebou má dotažené větší developerské projekty
- Dokončené studium stavebního zaměření
- Je komunikativní a nebojí se mluvit anglicky

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 60000 CZK do 70000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Co Vám na oplátku můžeme nabídnout? - Nadstandardní mzdové ohodnocení - Práci na velkém projektu - Smlouvu na HPP nebo na IČO - Proplacení většiny výdajů ve mzdě (obědy, palivo)
  • Místo pracoviště: Praha