Nabídka práce > IT ADMINISTRÁTOR

IT ADMINISTRÁTOR

Náplň práce

Máte zkušenosti jako IT Administrátor a chcete dále prohlubovat své znalosti a pracovat v kolektivu fajn lidí? Pošlete nám své CV a pozici probereme spolu detailněji.

Náplň práce:
- administrace Windows serverů - - instalace, aktualizace, diagnostika OS (fyzické i virtuální)
- administrace aplikací a služeb na OS Windows
- administrace Citrix prostředí
- administrace Cloud (VMware, v Cloud director)

Požadavky

- SŠ/VŠ vzdělání IT směru
- komunikativní znalost anglického jazyka
- znalost OS Windows (Windows Server 2008 R2 a novější)
- zkušenosti s virtualizací na platformě VMware
- praxe na obdobné pozici nutná
- zkušenosti s Cloud prostředím výhodou
- zkušenosti s Citrix platformou výhodou
- základní znalost OS Linux a ochotu vzdělávat se v této oblasti velkou výhodou
- zodpovědnost, ochota učit se novým věcem

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Zlín (Zlínský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - odpovídající platové ohodnocení - pružná pracovní doba - zázemí stabilní společnosti - moderní technologie - příjemné pracovní, moderní prostředí
  • Místo pracoviště: Uherské Hradiště