Nabídka práce > PROJEKTANT/KA SILNIČNÍCH STAVEB | 50 tisíc měsíčně

PROJEKTANT/KA SILNIČNÍCH STAVEB | 50 tisíc měsíčně

Náplň práce

Chcete pracovat pro projektovou kancelář a učit se od profesionálů? Hledáme jak zkušené tak juniorní - PROJEKTANTY/TKY SILNIČNÍCH STAVEB:

Co bude Vaší náplní práce:
* projektování silničních staveb všech kategorií
* projednávání dokumentace s úřady, zhotoviteli, investory
* komunikace a spolupráce s týmem projektantů (Vašich kolegů)
* příprava studie proveditelnosti
* a jiné další úkoly spojené s projektováním

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání stavebního zaměření
* znalost CAD systémů
* řidičský průkaz skupiny B
* autorizace ČKAIT velkou VÝHODOU

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 35000 CZK do 50000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 25 dní dovolené/rok * firemní akce a teambuildingy * multisportka * jazykové kurzy AJ a NJ, pro cizince ČJ – 50% platí zaměstnavatel * E-Stravenka v hodnotě 100 Kč/odpracovaný den * pravidelné prémie * příspěvek na penzijní a životní pojištění po 3
  • Místo pracoviště: Praha