Nabídka práce > ÚDRŽBÁŘ BUDOVY s VYHL. 50 | 2 SMĚNY | NÁSTUP IHNED

ÚDRŽBÁŘ BUDOVY s VYHL. 50 | 2 SMĚNY | NÁSTUP IHNED

Náplň práce

Máš vystudovaný obor: elektrikář/správa budov/technické zaměření/údržba apod.?
Máš kratší praxi při škole?
Máš platnou VYHLÁŠKU 50?

3X MÁŠ??? Pak piš na barbora.zackova@grafton.cz

Hledáme do týmu člověka, který nám pomůže se starostí o technologické zařízení budovy výrobního závodu. Je to moderní budova, do které se pravidelně investuje.

* Budeš pravou rukou při servisu, kontrol a údržby vybavení a také technologií budovy.
* Budeš komunikovat a spolupracovat s externími dodavateli.
* Budeš přemýšlet, kde můžeme být efektivnější a lepší. Kde můžeme ušetřit čas i peníze.
* Budeš dodržovat bezpečnost práce a ochranu svého zdraví i svých kolegů.

Požadavky

* SOU/SŠ technického směru
* Vyhl. 50/1978, §5
* Praxe - stačí při škole - údržba, elektrika, chod budovy apod.
* Flexibilita - ochota pracovat ve 2 směnách

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Jihlava (kraj Vysočina)
  • Obor: Cestovní ruch a ubytování,
  • Plat: Od 30000 CZK do 35000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * 5 týdnů dovolené * Závodní stravování (zaměstnavatel také na stravu přispívá) * Příspěvek na penzijní připojištění * Další zaměstnanecké benefity * Možnost se odborně vzdělávat a kariérně se posouvat
  • Místo pracoviště: Žďár nad Sázavou