Nabídka práce > OPERÁTOR VÝROBY - RANNÍ SMĚNA, VOLNÉ VÍKENDY

OPERÁTOR VÝROBY - RANNÍ SMĚNA, VOLNÉ VÍKENDY

Náplň práce

Pro výrobní společnost, vyrábějící zdravotnickou techniku, hledáme šikovné OPERÁTORY.

Jedná se o velmi drobnou manuální práci - pájení, šití, montáž zdravotnického materiálu. Práce s mikroskopem a lupou.

Práce pouze na ranní směnu 6:00-14:00 od pondělí do pátku.

Nástup možný IHNED

Pokud můžete nabídnout zkušenost s velmi drobnou manuální prací, zašlete CV na sona.lunakova@grafton.cz nebo volejte na 724 748 142 .

Požadavky

- manuální zručnost
- výhodou zkušenost ve výrobní firmě zabývající se zdravotnickou technikou
- schopnost dodržovat pracovní a výrobní postupy
- spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
- nástup možný IHNED

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hradec Králové (Královéhradecký kraj)
  • Obor: Informační technologie, Management,
  • Plat: Od 0 CZK do 130 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 130 Kč/hod hrubého - po zkušební době bonusy - volné víkendy - 80kč stravenky - 5 týdnů dovolené - místo pracoviště: Hradec Králové
  • Místo pracoviště: Hradec Králové