Nabídka práce > MANAŽER LOGISTIKY|SLUŽEBNÍ AUTO|AŽ 100 000 KČ

MANAŽER LOGISTIKY|SLUŽEBNÍ AUTO|AŽ 100 000 KČ

Náplň práce

Máte za sebou praxi s řízením oddělení logistiky ve výrobní sektoru a hledáte změnu? My hledáme profíka, který se nebojí změny dělat a ví jak by mělo oddělení logistiky efektivně fungovat.

Pro mezinárodní výrobní společnost působící v Moravskoslezském kraji právě nyní hledáme vhodné kandidáty na pozici "MANAŽER LOGISTIKY|SLUŽEBNÍ AUTO|AŽ 100 000 KČ".

Pracovní náplň:

* vedení oddělení logistiky
* vedení podřízených
* odpovědnost za plánování výroby
* odpovědnost za dodavatelskou kvalitu
* odpovědnost za zákaznický servis
* koordinace fungování skladu společnosti
* reporting vedení společnosti

Požadavky

* SŠ/VŠ vzdělání
* zkušenosti na pozici vedoucí logistiky/manažer logistiky
* zkušenosti z výrobního segmentu (automotive výhodou)
* anglický jazyk na komunikativní úrovni (B2)
* zkušenosti s vedením lidí
* velmi dobré komunikační, řídící a organizační dovednosti
* uživatelská znalost MS Office (Excel, Word)

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Plat: Od 0 N/A do 0 N/A
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: * služební automobil * mobilní telefon, notebook * motivující finanční ohodnocení a variabilní bonusový systém * příspěvek na dopravu * 5 týdnů dovolené * stravenky * životní a penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Ostrava