Nabídka práce > Obchodně-poradenský zástupce | Zemědělství

Obchodně-poradenský zástupce | Zemědělství

Náplň práce

Máte zemědělské vzdělání a zkušenosti z obchodní/poradenské pozice v oboru zemědělství?
Přihlaste se!
Pro silnou mezinárodní společnost se širokým sortiment přípravků na ochranu rostlin, osiv hledáme vhodné kandidáty na pozici:
Obchodní zástupce/poradce

Co bude Vaší pracovní náplní?
- navazování a udržování kontaktů s farmáři a distributory v daném regionu
- obchodní návštěvy u cílové skupiny zákazníků (na denní bázi)
- zpracování analýzy trhu (přehled o situaci v regionu, potřebách zákazníků, aktivitách a produktech konkurence, trendech v zemědělství)
- spolupráce při uvádění nových produktů BCS na trh
- organizace, vedení a aktivní účast na odborných kongresech a seminářích
- reporting přímému nadřízenému
- vytváření, zodpovědnost a průběžná aktualizace databáze klientů v daném regionu
- pravidelné doplňování odborných vědomostí
- řešení případných reklamací
- spolupráce s produktovými manažery a vedoucím prodeje

Požadavky

SŠ nebo VŠ zemědělské vzdělání
Orientace v oblasti zemědělství
Zkušenosti z obdobné obchodně-poradenské pozice (v obdobném oboru)
Řidičský průkaz sk. B
Komunikativní znalost Anglického jazyka

Informace o pozici

  • Grafton Recruitment s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Logistika a doprava,
  • Plat: Od 50000 CZK do 63000 CZK
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: - 6 týdnů dovolené - 12 sick days - multisport karta - notebook, mobilní telefon - příspěvek na životní pojištění
  • Místo pracoviště: Praha