Nabídka práce > Zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře

Zdravotní sestra v ordinaci praktického lékaře

Náplň práce

Zejména
• Kontakt s pacienty
• Odběry krve
• Administrativa, práce s kartami
• Práce s počítačem, tisk receptů
• Práce s přístroji: EKG, analýza krve CRP, INR,..

Požadavky

• Odborná způsobilost k výkonu práce všeobecné zdravotní sestry podle Zákona č. 96/2004 Sb.
• Minimálně 5 let práce na pozici zdravotní sestry
• Pečlivost, svědomitost, odpovědnost, dochvilnost
• Přívětivé vystupování vůči pacientům, komunikační zdatnost
• Trestní bezúhonnost
• Řidičský průkaz skupiny B
• Praxe v ordinaci praktického lékaře výhodou

Nabízíme

• úvazek cca 32 hodin
• nástup možný od 1.1. 2021, po domluvě i dříve
• Odpovídající platové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• Pěvně stanovenou pracovní dobu

Další informace

Více informací o naší ordinaci se můžete dozvědět na: mudrxeniestiplova.cz.
V případě zájmu o tuto pracovní pozici prosím zašlete svůj strukturovaný životopis a Vaše telefonní číslo na xenie.stiplova@seznam.cz . V životopise prosím uveďte zejména své vzdělání, profesní historii a případně získané certifikáty či osvědčení.

Informace o pozici

  • MUDr. Xenie Štiplová
  • České Budějovice (Jihočeský kraj)
  • Obor: Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: nepožadujeme
  • Typ pracovního poměru: Nezáleží
  • Benefity: možnost zkrácení pracovní doby, parkování zdarma přímo u ordinace, možnost stravování v závodní jídelně Agra Deštná
  • Vhodné pro: zájemce o dlouhodobé stabilní zaměstnání
  • Místo pracoviště: Deštná (u Jindřichova Hradce)