Nabídka práce > Svářeč/ka Co2 220 Kč/hod – Česká Třebová

Svářeč/ka Co2 220 Kč/hod – Česká Třebová

Náplň práce

Hledáme do přátelského týmu spolehlivého člověka, který má zájem o dlouhodobou a pravidelnou spolupráci.
Náplň práce:
• Kovovýroba a obrábění kovů
• Výroba komponentů pro opravy kolejových vozidel
• Svařování oceli, hliníku a jeho slitiny v ochranné atmosféře (MIG, MAG, TIG) a bodové svařování

Požadavky

Co požadujeme:
• Spolehlivost a pracovitost
• Fyzickou zdatnost
• Pravidelnou docházku
• Chuť se učit novým věcem
• Střední odborné vzdělání strojírenského zaměření – nebo delší praxi v daném oboru
• Praxe v oboru kovovýroba, obrábění a sváření výhodou

Nabízíme

Co nabízíme:
• Dlouhodobou a pravidelnou práci
• Zaškolení
• Férové jednání
• Práce v rodinné firmě s dlouholetou tradicí
• Příjemné prostředí a vstřícná komunikace
• Noční směny u nás nečekejte!
• Základní mzda 220 Kč/hod – po zkušební době možnost navýšení
• Možnost záloh

Informace o pozici

  • ABZAKOVO
  • Pardubice (Pardubický kraj)
  • Obor: Manuální a dělnické profese,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Plat: 220 Kč/hod.
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Česká Třebová