Nabídka práce > Úvěrový specialista - vhodné pro absolventy

Úvěrový specialista - vhodné pro absolventy

Náplň práce

Jste absolventem střední, nebo vysoké školy a máte zájem o kariéru v oblasti financí? Pak hledáme právě Vás. Náš klient, zavedená, ale rychle se rozrůstající společnost podnikající v oblasti finančních služeb, momentálně hledá vhodného kandidáta na pozici “Úvěrový specialista”. Staňte se součástí mladého energického pracovního kolektivu a pracujte v moderním pracovním prostředí v centru Prahy!

Náplň práce:

• schvalování poskytování úvěru klientům, dohled nad celým procesem
• kontrola zaslaných dokumentů, verifikačních podkladů a zadaných klientských údajů, prověřování důvěryhodnosti klientů
• telefonické jednání s potenciálními klienty o možnostech poskytnutí úvěru
• práce v interním systému společnosti – zpracování získaných dat
• zodpovědnost za preventivní a proaktivní práci při předcházení podvodů
• vyřizování klientských žádostí, dotazů, reklamací

Požadavky

• středoškolské vzdělání s maturitou
• znalost MS Office
• rodilý mluvčí ČJ, bezproblémové písemné i ústní vyjadřování v ČJ
• skvělé komunikační dovednosti, proaktivní a entuziastický přístup
• zkušenosti z oblasti finančních služeb nejsou potřeba, bude poskytnut plný zácvik

Nabízíme

• skvělý nástupní plat 22 000 – 32 000 Kč + nástupní bonus 10 000 Kč
• práci v mladém a energickém kolektivu v moderním pracovním prostředí
• pracoviště v centru Prahy se skvělou dopravní dostupností
• občerstvení na pracovišti
• jedná se o rychle se rozrůstající společnost, což znamená skvělou příležitost ke kariérnímu růstu

Informace o pozici

  • Dorset Management s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Plat: 22000-32000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Občerstvení na pracovišti, Bonusy/Prémie
  • Vhodné pro: Absolventy
  • Místo pracoviště: Praha