Nabídka práce > PROCESNÍ INŽENÝR - CHEMIK OBJ1371

PROCESNÍ INŽENÝR - CHEMIK OBJ1371

Náplň práce

- kontrola výrobní technologické linky
- optimalizace výroby, zlepšování kvality výroby
- sledování a optimalizace technologických procesů
- technická podpora prodeje a marketingu
- poskytování technické podpory výrobě

Požadavky

- VŠ chemicko-technologického nebo příbuzného směru nebo SPŠ chemická s maturitou a min. 5 let praxe v chemickém oboru
- praxe v oboru se znalostí strojů a zařízení používaných v chemickém průmyslu výhodou
- znalost anglického jazyka
- znalost práce na PC

Nabízíme

- možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu
- finanční ohodnocení odpovídající kvalifikaci, znalostem a zkušenostem uchazeče
- firemní benefity: měsíční motivační odměny, příspěvky na stravné, na dopravné, na penzijní připojištění, týden dovolené navíc, a jiné.
- Příspěvek na ubytování
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- plný pracovní úvazek
- pracoviště Bruntál

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Ostrava (Moravskoslezský kraj)
  • Obor: Chemie a potravinářství, Technické profese, Zdravotnictví a farmacie,
  • Požadované vzdělání:
  • Požadované jazyky: Anglický
  • Plat: 35000
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Bruntál