Nabídka práce > Instalatér

Instalatér

Náplň práce

Instalaterské práce
- výstavba obytných a rodinných domů
- rekonstrukce a přestavby koupelen a kuchyní
- montáže, demontáže a opravy potrubních celků i celých rozvodů vodovodů a odpadů
- osazování a připojování zařizovacích předmětů na vnitřní rozvody
- provádění zkoušek těsnosti a tlaku podle předepsaných norem
( práce s Geberitem)

Požadavky

Šikovní lidé i bez praxe s chutí se práci i jazyk naučit.

Nabízíme

Zajištění pracovního povolení
Ubytování
Služební vůz včetně nářadí
Dobré platové podmínky s možností růstu po zapracování
Placené profesní kurzy a školení
Zajištění kurzu němčiny

Další informace

Nepožadujeme topenáře, svářeče a plynaře.

Informace o pozici

  • HIN Haustechnik GmbH
  • Zahraničí
  • Obor: Stavebnictví a reality,
  • Požadované vzdělání: Nezáleží
  • Požadované jazyky: Němčina
  • Plat: 80 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: Ubytování, služební vůz, nářadí, telefon
  • Vhodné pro: Manuálně zručné a učenlivé s chutí pracovat
  • Místo pracoviště: Švýcarsko - německy mluvící oblast