Nabídka práce > Vývojový pracovník SW (OBJ1086)

Vývojový pracovník SW (OBJ1086)

Náplň práce

- vývoj aplikací pro embedded s OS Linux určený pro drážní techniku
- systémový návrh aplikací včetně API rozhraní i jejich implementace
- implementace komunikačních protokolů na různých fyzických rozhraních (Ethernet, RS, CAN)
- testování a nasazování vyvinutých produktů
- dokumentace i správa software

Požadavky

- min. SŠ
- znalost C/C++, BASH, PHP
- znalost síťových technologií (TCP/IP, HTTP, HTML)
- znalost OS Linux, Windows, Qt
- dobrá znalost OS LINUX, jádro 2,6x a 3.0
- psaní driveru do Kernel Space, spolupráce s netypickým HW (programovatelné obvody, zákaznické čipy, grafické
čipy a podobně)
- psaní programů do USSER SPACE
- AJ (čtení a psaní dokumentace)
- aktivní spolupráce s kolektivem programátorů
- komunikativnost a samostatnost
- orientace v HW výhodou

Nabízíme

- zázemí silné české společnosti
- zajímavou a činorodou práci
- kariérní rozvoj a získání zkušeností v oboru
- firemní benefity (stravenky, roční bonusy, příspěvky)
- 5 týdnů dovolené + 3 sick days
- zaškolení
- jazykové kurzy
- flexibilní pracovní doba
- pracoviště Praha

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Informační technologie,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ - čtení a psaní dokumentace
  • Plat: 25.000-35.000,- Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Benefity: stravenky, roční bonusy, 5 týdnů dovolené + 3 sick days, jazykové kurzy
  • Místo pracoviště: Praha