Nabídka práce > Systémový inženýr – OBJ1558

Systémový inženýr – OBJ1558

Náplň práce

- analýza a systematizace požadavků zákazníka
- budování vztahů se zákazníky
- efektivní řízení procesů v organizaci
- vyhodnocení a specifikace interdisciplinárních požadavků
- správa Doors db, vytváření a údržba metrik (kontrola stavu zpracování požadavků)
- definování vývojových fází produktu podle zadaných postupů

Požadavky

- min. SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky nebo IT
- výborná orientace v oblasti HW
- schopnost řídit všechny fáze řešení technického případu či služby
- AJ nebo NJ na pokročilé (komunikativní) úrovni
- chuť pracovat v týmu

Nabízíme

- zázemí stabilní společnosti
- týden dovolené navíc
- benefity (ozdravní a jubilejní balíček, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění a dětskou rekreaci, slevu na telefon,…)
- možnost rozvoje a vzdělávání
- místo pracoviště – oblast Praha Východ

Informace o pozici

  • Agentura Žirafa.cz s.r.o.
  • Hlavní město Praha
  • Obor: Elektrotechnické profese, Informační technologie, Management,
  • Požadované vzdělání: S maturitou
  • Požadované jazyky: AJ, NJ
  • Plat: 40 000 Kč
  • Typ pracovního poměru: Plný úvazek
  • Místo pracoviště: Praha-východ